PARTNER

Blue Holiday

Loretánská 179/13, 118 00, Praha 1
Česká Republika

Tel: +420 733 325 737; +420 734 448 563
Emailinfo@blueholiday.cz

Blue Holiday je marketingový portál prodávající výhradně zájezdy cestovní kanceláře Blue Sky Travel. Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již více než 15 let. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné.

Zažijete pocit naprostého individuálního přístupu, poradenství a pomoci s výběrem nejlepších nabídek a cen. Dostáváte vysoce nadstandardní 24 hodinový servis se stálou možností kontaktu a návštěvy našich delegátů v jednotlivých destinacích. Srdečne vás přivítáme v našem showroomu v Loretánské 13 , Praha 1, kde můžete shlédnout bohatu filmovou a obrazovou dokumentaci vybraných letovisek. Naši pracovníci , kteří je mnohokrát navštivili vám osobně poradí, doporučí a zařídí vše, podle vašich preference a zájmů. Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat.

V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby. Hotely jsme pro vás pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností. Na naše poznávací okruhy cestujte třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.