201 consulting s.r.o.

Beranových 130, 199 00 Praha 9
Email: dotace@201.cz

Poradenská společnost 201 consulting s.r.o. zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrových řízení a následného monitoringu projektů. Při zajišťování komplexních poradenských služeb garantuje spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří mají více než desetileté zkušenosti v daném odvětví. 

Byla založena v roce 2012 a za dosavadní období fungování úspěšně zpracovala projekty s plánovanou investicí za více jak 2,6 mld. Kč. V řadě jejich referencí jsou podniky ze zpracovatelského průmyslu, zejména z oblasti strojírenství. Pravidelně se aktivně účastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Společnost 201 consulting s.r.o. je schopna poskytovat služby na nejvyšší úrovni i firmám z ostatních oborů, obcím, či jiným organizacím.

Cílem celého týmu není pouze klientovi zprostředkovat nárok na dotaci, ale být mu nápomocni po celou dobu realizace projektu a dovést ho do samotné výplaty dotace na účet. Další přidanou hodnotou spolupráce je velký osobní přístup projektových manažerů a automatické sledování nových dotačních příležitostí pro rozvoj podnikání.