22. ročník fotogalerie

V dubnu byl zahájen 22. ročník soutěže Exportní cena DHL pod záštitou agentury CzechTrade, jež podporuje a oceňuje úspěchy českých exportérů. Fotografie ZDE.

Téma prvního setkání 22. ročníku bylo: PODCEŇOVANÁ RIZIKA EXPORTU. O svoje zkušenosti se s námi podělil zástupci ryze českých firem - JAN HALBICH A TOMÁŠ HRON ze společnosti TART, JOSEF MICHAL, Agados a ZDENĚK KOHÁK, Alukov. S kým a jak úspěšně obchodovat za hranicemi nám poradil Jaroslav Tajbr, Squire Patton Boggs, Jan Dubec ze společnosti EGAP měl odbornou přednášku na téma Berme na sebe Vaše rizika. Doporučení nám dále poskytl Ondřej Dvořák, CRIF Czech Credit Bureau a Pavlína Torhanová, 201 consulting. Fotografie ZDE.

E-COMMERCE JAKO NOVÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE SOUČASNOSTI. Jak jí využít ve svůj prospěch? Novou kategorií Exportní ceny je Exportér e-commerce. Luděk Drnec, generální ředitel DHL Express pro Českou republiku, měl zajímavou prezentaci na téma Mezinárodní E-Commerce: Další průmyslová revoluce? O svoje podnikatelské zkušenosti a příběhy se s exportéry v rámci druhého exportního setkání podělili: PETER ÁRVA, Head of Logistics, BIBLOO PETR HLAVÁČEK, zakladatel, spolumajitel, jednatel BU1 sport s.r.o. KATEŘINA KULHÁNKOVÁ,technik, zakladatelka, jednatelka VAT Electronic s.r.o. . Fotografie ZDE.

ZDE se podívejte, jak probíhal slavnostní večer v originálním prostředí v prostorách technologického sálu Microsoft CZ. 

22-rocnik-Exportni-ceny-DHL-pod-zastitou-CzechTrade-zna-sve-viteze.JPG

GRATULUJEME VÍTĚZŮM 22. ročníku Exportní ceny DHL podle kategorií:

Nejúspěšnější klient CzechTrade

1. místo -  Lasselsberger s.r.o.

Exportní příběh roku

1. místo – TEDOM a.s.

Malá společnost

1. místo – MG servis s.r.o.

2. místo – REALISTIC a.s.

3. místo – siliXcon s.r.o.

Středně velká společnost

1. místo – ISMM Production &Business Cooperation s.r.o.

2. místo – FrostFood a.s.

3. místo – Bednar FMT s.r.o.

Exportér teritoria – Severní Evropa a Pobaltské státy

1. místo – Hansen Electric s. r.o.

Exportér e-commerce

1. místo – Alensa s.r.o.