21. ročník fotogalerie

V dubnu byl zahájen 21. ročník soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade, jež podporuje a oceňuje úspěchy českých exportérů. Fotografie ZDE.

Téma prvního setkání 21. ročníku bylo: Tipy jak uspět nejenom na Blízkém východě aneb BLÍZKÝ VÝCHOD JE NÁM BLÍZKÝ. Nejen o tom, ale i o další inspirace a zkušenosti se s námi podělil Petr Mohelník, jednatel, výkonný ředitel, Ferrit, JIŘÍ BROŽ, President & CEO, Montáže Brož, RADEK JAKUBSKÝ, jednatel, PROMA REHA, Miroslav Tym, poradce předsedy představenstva, Bauer Technics. O příležitostech obchodu vs. rizicích neplacení při vývozu z ČR na Blízký východ nám pohovořil Martin Růžička, člen představenstva, náměstek generálního ředitele pro řízení rizik EGAP. Fotografie ZDE.

AKTUÁLNÍ TRENDY V EXPORTU: Jak využít rozmach e-commerce ve svůj prospěch? Nejen o tom, ale i o další inspirace a zkušenosti se s námi podělil PETER TOPOR, COO & CIO, Footshop a THOMAS SMITH, jednatel společnosti, TSE s.r.o., v rámci druhého setkání Klubu exportérů. Mezinárodní E-Commerce: Další průmyslová revoluce? Tohle téma nám představil Jakub Tomšovský, obchodní ředitel DHL Czech Republic. Proč na exportu záleží a jaké Google nástroje využít? O tom hovořil Jan Poštulka, Industry Manager, Retail E-commerce, Google Prague. Fotografie ZDE.

ZDE se podívejte, jak probíhal slavnostní večer v originálním prostředí v prostorách technologického sálu Microsoft CZ. 

Vitezove-21-rocniku-Exportni-ceny-DHL-Unicredit-pod-zastitou-agentury-CzechTrade.JPG

GRATULUJEME VITĚZŮM 21. ROČNÍKU

Středně velká společnost

1. místo – ZVVZ-Enven Engineering, a.s.

2. místo – AXIS a.s.

3. místo – Hansen Electric, spol. s r.o.

Malá společnost

1. místo – mcePharma s. r. o.

2. místo – Zall JIHLAVAN airplanes, s.r.o.

3. místo – INCA agency s.r.o.

Exportér teritoria – Blízký východ

1. místo – DCIT, a.s., divize PROVYS

Globální exportér

1. místo – Fillamentum a.s.

Nejúspěšnější klient CzechTrade

Futaba Czech, s.r.o.

Exportní příběh roku

Kentico Software s.r.o.