20. ročník fotogalerie

V květnu byl zahájen již 20. ročník soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade, jež podporuje a oceňuje úspěchy českých exportérů. Fotografie ZDE.

Prvního setkání jubilejního dvacátého ročníku se účastnilo 72 exportérů. Po úvodním slově pana Jiřího Flégla z UniCredit Bank na téma Nová perspektivní teritoria ve srovnání s velkými tradičními trhy, diskutovala Helena Kohoutová s Jiřím Konečným, ELKO EP a Michaelem Těleckým, Tonak. Fotografie ZDE.

V rámci 19. klubového setkání Klubu exportérů představil Luděk Drnec, obchodní ředitel společnosti DHL Express pro střední Evropu výsledky globální studie „Fenomén 21.století: Průvodce pro přeshraniční online obchodování“. Hostem talkshow byl český vynálezce David Paškevič, který se rozhodl dobýt svět svým 3D perem, Nshan Avetisjan, syn a následovník zakladatele společnosti, české značky se silným příběhem postaveným na rodinné tradici, MARLENKA® a Martin Šauer, spoluzakladatel společnosti Balíkobot, jejíž projekt Balíkobot.cz je unikátním agregátorem přepravních služeb. Fotografie ZDE.

ZDE se podívejte, jak probíhal slavnostní večer v originálním prostředí v prostorách technologického sálu Microsoft CZ. 

m_EC_vzorek_032.JPG

GRATULUJEME VITĚZŮM 20. ROČNÍKU

Středně velká společnost

1. místo – INEXON Group, a. s.

2. místo – LIKO-S, a. s.

3. místo – T-CZ, a. s.

Malá společnost

1. místo – ISOLINE trade, s.r.o.

2. místo – MATAPO s. r. o. (BlindShell)

3. místo – Monkey Brothers s. r. o. (Chimpanzee)

Exportér teritoria – Kanada, USA

1. místo – Dermacol, a.s.

Globální exportér

1. místo – Monkey Brothers s. r. o. (Chimpanzee)

Nejúspěšnější klient CzechTrade

TOSHULIN, a.s.

Exportní příběh roku

F AIR s.r.o.