Partneři v roce 2016

ZAKLADATEL

DHL Express (Czech Republic), s.r.o.

Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
Tel.: zákaznická linka 840 103 000
www.dhl.cz

DHL – Logistická společnost pro celý svět

DHL je přední světová značka v logistice. Rodina divizí DHL nabízí bezkonkurenční portfolio logistických služeb od vnitrostátní a mezinárodní balíkové přepravy, přes pozemní, leteckou a námořní přepravu, až po řízení průmyslových dodavatelských řetězců. Díky více než 325 000 zaměstnancům ve více než 220 zemích a územích po celém světě spojuje lidi a podniky bezpečným a spolehlivým způsobem a napomáhá volnému běhu globálního obchodu. Díky specializovaným řešením pro růstové trhy a odvětví, včetně e-Commerce, technologií, biologických věd a zdravotní péče, energetického, automobilového průmyslu či maloobchodu, prokázané angažovanosti ve společenské odpovědnosti a nepřekonané přítomnosti na rozvíjejících se trzích lze DHL bezesporu prohlásit za „Logistickou společnost pro celý svět“.

DHL je součástí skupiny Deutsche Post DHL Group. V roce 2015 vygenerovala skupina tržby přes 59 miliard EUR.

GENERÁLNÍ PARTNER

UniCredit Bank

Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4
Tel.: +420 955 911 111
www.unicreditbank.cz

UniCredit Bank zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Od prosince 2013 UniCredit Bank v České republice a na Slovensku poskytuje bankovní produkty a služby pod jednotným obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. UniCredit Bank. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky, privátní a retailovou klientelu.

Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance a exportního financování. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Klienti UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank. UniCredit Bank je součástí skupiny UniCredit, která působí v 17 zemích Evropy. Poslední výsledky zátěžové zkoušky a kontroly kvality aktiv skupiny UniCredit potvrdily její silnou kapitálovou pozici. Kapitálové ukazatele dokazují, že UniCredit je jedna z nejodolnějších bank v Evropě.

ZÁŠTITA

Česká agentura na podporu obchodu/CzechTrade

Ditrichova 21, 128 01  Praha 2
Tel.: +420 224 907 523, fax: +420 224 913 440
www.czechtrade.cz

CzechTrade je agenturou na podporu exportu podřízenou Ministerstvu průmyslu a obchodu. Jeho cílem je posílení konkurenceschopnosti českých firem, jejich podpora při uplatnění na zahraničních trzích, nová oborová a teritoriální diverzifikace vývozu a zvýšení podílu exportu s vyšší přidanou hodnotou. Relevantní a včasné informace hrají v každém rozhodovacím procesu klíčovou roli. Agentura CzechTrade disponuje unikátními nástroji k jejich získávání a distribuci mezi české firmy s cílem maximalizovat šance podnikatelů na úspěšný vstup na vybrané trhy. Služby agentury CzechTrade usnadňují firmám rozhodování o výběru vhodných exportních teritorií, zkracují dobu vstupu na daný trh a podporují aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí. Specialisté poskytují služby společně se zahraničními kancelářemi CzechTrade. Služby zahrnují poradenství, vzdělávání, informační služby a služby zahraničních zástupců.

ODBORNÝ GARANT

COFACE CZECH

I.P. Pavlova 5, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 246 085 411
www.coface.cz

Skupina Coface, světový leader v pojištění pohledávek, poskytuje společnostem po celém světě řešení pro řízení rizik spojených s neplacením tuzemských a exportních pohledávek. V roce 2015 pracovalo ve skupině 4500 zaměstnanců a vykázala konsolidovaný obrat 1.49 miliardy Eur. Coface má zastoupení v 99 zemích a zabezpečuje transakce pro více než 40 000 společností. Každé čtvrtletí zveřejňuje Coface své hodnocení rizik ve 160 zemích, které je založeno na jedinečných znalostech platební morálky a odborných znalostech svých 340 upisovatelů rizik. Ve Francii Coface poskytuje veřejnoprávní exportní záruky z pověření francouzského státu. Coface má v České republice 3 hlavní obchodní linie: pojištěí pohledávek, kreditní informace a služby inkasa (tj. vymáhání pohledávek zejména využíváno exportéry). Od června 2014 jsou akcie společnosti kótovány na Euronextu. Externí rating Coface je dle Fitch: AA- (stabilní výhled) a Moody´s: A2 (stabilní výhled).

PARTNER

NSG Morison

Jakubská 2, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 224 800 930

www.nsgmorison.cz

NSG Morison je česká nezávislá poradenská společnost,poskytující firmám všech velikostí pomoc ve všech oblastech podnikání. A to od auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování firem, práva, podnikového a personálního poradenství až po poradenství s exportem,či soukromé individuální poradenství a rodinné uskupení v rámci firmy. Přínosem pro exportní firmy je naše spojení s prestižní celosvětovou asociací poradenských firem Morison International, kde jsme od roku 1999 jediným českých zástupcem.

PARTNER

Kompass Czech a.s.

Doudova 3, 147 00 Praha 4
Tel.: +420 296 337 333
http://www.kompass.com

Mezinárodní databáze firem Kompass obsahuje marketingové a produktové informace o více než 5 milionech firem ze 60 zemí. www.kompass.com je ideální platformou pro setkávání exportérů a importérů z celého světa. Exportéři v databázi aktivně hledají nové zákazníky a prezentují své produkty. Importéři používají systém Kompass jako nástroj pro rychlé a efektivní oslovení kvalitních dodavatelů výrobků a služeb. Portále navštěvuje každý měsíc přibližně 9 milionů uživatelů.

PARTNER

ZÁTIŠÍ GROUP

Novotného lávka 5,
110 00  Praha 1 Tel.: +420 277 000 101, fax: +420 220 221 274
www.zatisigroup.cz

Zátiší Group se během 20 let od svého vzniku zařadila na vrchol české restaurační a cateringové scény. Naší misí je být  jednou z nejznámějších a nejuznávanějších evropských společností zaměřených na poskytování služeb. Hlavními pilíři naší filosofie jsou Flexibilita (yes, we can…) - Transparentnost - Hodnota za Vaše peníze - WOW. V současné době provozujeme čtyři špičkové restaurace v historickém centru Prahy a cateringové služby nejen v České republice, ale také na evropském trhu.

V Zátiší byla jednou z prvních luxusních restaurací v Praze a jako jediná se již 13 let umisťuje mezi Top 10 v Maurerově průvodci Grand Restaurant. V restauraci Bellevue v samém srdci Prahy ocení milovníci gastronomie a vína koncept „Wine Club“ s lahůdkami od michelinského šéfkuchaře Gabriele Feliciani a Mlýnec v bezprostřední blízkosti Karlova mostu nabízí moderní českou kuchyni v podání Marka Purkarta. Je prvním českým šéfkuchařem, který získal třikrát ocenění Michelin Bib Gourmand (výborná hodnota za rozumnou cenu). Naši nejmladší restauraci Žofín Garden určenou pro vzácné chvíle s vašimi nejbližšími najdete na Slovanském ostrově.

Zátiší Catering zajišťuje eventy renomovaných společností stejně jako události mezinárodního významu jako je summit NATO, MMF a předsednictví EU. Poskytuje své služby nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích – Rakousku, Německu a Maďarsku. Nyní otevírá nové pobočky  v Mnichově a Berlíně. Zátiší Group je generálním cateringovým partnerem Kongresového centra Praha a exkluzivním catererem v paláci Žofín na Slovanském ostrově.

Zátiší Group byla vyhlášena jako nejlepší provozovatel cateringových a restauračních služeb v České republice v letech 2005 až 2011 (Českých 100 Nejlepších). Za náš úspěch vděčíme našim klientům, jejich podporu považujeme za velké štěstí, o které se chceme dělit. Zavázali jsme se tedy, že každý rok věnujeme nejméně 20 % svých zisků na pomoc ostatním. Dlouhodobě spolupracujeme s UNICEF, Člověk v tísni a několika dalšími organizacemi třetího světa. Kdykoliv využijete služby Zátiší Group, můžete očekávat ten nejvyšší standard a konsistentí kvalitu služeb. Zároveň budete vědět, že jste také přispěli na pomoc znevýhodněným lidem na světě.

PARTNER

DILMAH

www.espressobar.cz

Společnost Espresso s.r.o. oficiálně zastupuje v České republice několik předních světových značek: čaje Dilmah,kávy Caffé Vergnano, kávovarů Faema a Cimbali. V současné době uvádí na trh i zcela odlišný koncept vlastní, jedinečné kávové směsi Cafe Reserva.  Jedná se o speciálně vybraná zrna původních kávovníků z Etiopie a Indie, kávy pěstované na malých ekologických farmách s certifikátem Rainforest alliance. Společnost Espresso s.r.o. vznikla v roce 2002. Do její obchodní sítě patří zastoupení působící po celé ČR. Nejčastěji se jedná o spolupráci s předními hotely a špičkovými restauracemi, a zároveň usiluje o to, aby se v síti velkoobchodů a maloobchodů co nejvíce rozšířily produkty všech zastupovaných značek.

Espresso s.r.o. se zabývá distribucí výrobků, péčí o značky, které zastupuje, a jejich propagaci, získáváním nových zákazníků. Poskytuje komplexní sortiment služeb pojící se s daným produktem. V případě kávy Cafe Reserva a čaje Dilmah je to kupříkladu školení personálu, distribuce propagačních materiálů s originálním italským designem a image budoucí světové značky, nabídka nových receptur a inovací v oblasti gastronomie.

PARTNER

PALATINUM

Novotného lávka 5,
110 00  Praha 1 Tel.:
+420 277 000 101, fax: +420 220 221 274
www.palatinum.cz

Společnost Palatinum pomáhá lidem a firmám být nejlepší ve výsledcích i kvalitě řízení. Jsme hrdí na naši spolupráci s nejvýznamnějšími českými, evropskými i světovými firmami při zavádění systému řízení Model Business Excellence a při rozvoji jejich manažerů a pracovníků.

Na těchto stránkách se dozvíte, jak může konzultační a tréninková společnost Palatinum pomoci Vám i Vaší společnosti.

Společnost Palatinum je strukturována do divizí Business Unit Training a Business Unit Consulting. Divize Business Unit Training rozvíjí Vaše individuální znalosti a dovednosti pomocí Otevřených rozvojových programů, interních programů a individuálního koučování. Pro koncepční rozvoj celé společnosti nabízíme naší Business školu, která firmám zajistí dobře a kvalitně obsazenou organizační strukturu.
V Business Unit Consulting se soustředíme na systém řízení Model Business Excellence, který Vám pomůžeme do Vaší společnosti zavést.

PARTNER

ALTREVA spol. s r.o.

Brněnská 331
Třebíč 674 01

Tel: +420 568 839 131           
http://www.altreva.cz/

Vyrábíme pracovní a ochranné oděvy nejvyšší kvality a poskytujeme vysoký standard služeb v oblasti profesního odívání. Nasloucháme přáním a potřebám našich zákazníků. Jejich spokojenost je pro nás motivací. Cílem naší společnosti je bezpečně oblečený uživatel, pro něhož je pracovní oděv: „More than workwear“...

Nabízíme nejžádanější typy oděvů, zařazené do následujících kategorií:

  • ODĚVY PRO PRŮMYSL (oděvy vhodné jak pro profesionály, tak pro kutily)
  • ODĚVY OCHRANNÉ (certifikované ochranné oděvy chránící život nositele...)
  • ODĚVY HORECA (oděvy určené pro personál hotelů, restaurací, cateringových společností, wellness zařízení atd...)
  • ODĚVY PRO ZDRAVOTNICTVÍ (oděvy používané v nemocnicích, lékárnách, wellness centrech atd....)  

Pokud si nevyberete z našeho osvědčeného sortimentu modelů, kontaktujte nás, a společně vytvoříme novou kolekci, která vyjádří individualitu vaší společnosti KOLEKCE NA MÍRU.

PARTNER

MEDIAREX Communications, s.r.o.

Loretánská 179/13, 118 00, Praha 1
Česká Republika

Tel: +420 737 163 105; +420 257 532 159  
E-mail: mediarex@mediarex.cz      
http://www.mediarex.cz/

Mediarex Communications and Consulting je full servisová reklamní agentura zaměřená jak na ATL, tak na BTL. Na trhu působíme od roku 1992 a za tu dobu jsme získali řadu jak českých, tak zahraničních ocenění. Nabízíme kompletní servis v oblasti marketing, reklamy, digitálních komunikací, PR, výroby reklamních TV spotů, a filmové a multimediální produkce. Jsme tým kreativních lidí a profesionálů, jež za sebou mají mnoholeté zkušenosti v oblasti reklamy. K našim klientům máme vždy individuální přístup a navrhujeme vždy řešení šité na míru zaměřené na maximální dosažitelný výsledek.

PARTNER

Blue Holiday, s.r.o.

Loretánská 179/13, 118 00, Praha 1
Česká Republika

Tel: +420 733 325 737; +420 734 448 563
Email: info@blueholiday.cz
www.blueholiday.cz

Blue Holiday je marketingový portál prodávající výhradně zájezdy cestovní kanceláře Blue Sky Travel. Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již více než 15 let. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné.

Zažijete pocit naprostého individuálního přístupu, poradenství a pomoci s výběrem nejlepších nabídek a cen. Dostáváte vysoce nadstandardní 24 hodinový servis se stálou možností kontaktu a návštěvy našich delegátů v jednotlivých destinacích. Srdečne vás přivítáme v našem showroomu v Loretánské 13 , Praha 1, kde můžete shlédnout bohatu filmovou a obrazovou dokumentaci vybraných letovisek. Naši pracovníci , kteří je mnohokrát navštivili vám osobně poradí, doporučí a zařídí vše, podle vašich preference a zájmů. Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat.

V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby. Hotely jsme pro vás pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností. Na naše poznávací okruhy cestujte třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.

PARTNER

Auto Průhonice a.s. - autorizovaný Volvo dealer

V Oblouku 731, 252 43 Průhonice

Tel.: +420 296 787 333; Mobil: +420 605 202 620
E-mail: opp@autopruhonice.com 

www.autopruhonice.com

Auto Průhonice, pyšnící se titulem největší dealer Volvo, poskytuje autorizovaný prodej a servis vozů tohoto výrobce. Díky naší široké nabídce, která zahrnuje jak ojeté vozy této známé skandinávské automobilky, tak i nové a předváděcí vozy Volvo, dokážeme vyhovět přáním i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby zahrnují kompletní servis pro vozy Volvo, což znamená, že jsme schopni zajistit také náhradní díly Volvo, kola a využít můžete také náš pneu servis.  Coby dealer Volvo dává tým Auto Průhonice přednost především osobnímu přístupu a kvalitě služeb. Pro naše klienty jsou připraveny četné akce na nové vozy Volvo, akční nabídky ojetých vozidel i předváděcí vozy Volvo. V rámci servisních služeb se snažíme dobu oprav zkrátit na minimum, čemuž napomáhá především fakt, že téměř všechny náhradní díly Volvo máme skladem.

Pro naše zákazníky Volvisty jsme připravili i řadu dalších služeb. Zákazníci považují za nejužitečnější Asistenční kartu Volvista - pokud dojde k nehodě nebo se vaše Volvo porouchá, zdarma vás odtáhneme z celé ČR do jednoho z našich servisů. Nemusíte se tedy bát neautorizované opravy. Zdarma vám také zapůjčíme náhradní vůz nebo vás dovezeme na metro. Auto Průhonice nabízí obrovskou výhodu specializace na vozy Volvo. Ve svém oboru jsme jediný "single brand" dealer značky Volvo v Praze, což s sebou přináší mnoho výhod. Naše služby, zahrnující servis iprodej vozidel značky Volvo, jsou na vysoké úrovni, poskytované pouze vyškolenými a odbornými pracovníky.

SPOLUPRÁCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POŘADATEL

Agentura Helas s.r.o.

Malá Štupartská 6, 110 00  Praha 1
Tel.: +420 220 570 708, fax: +420 220 310 926
www.helas.org

Agentura Helas je spoluzakladatelem prestižní soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – OCP a zakladatelem několika vlastních projektů, jako je dámský klub COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB, společenský klub HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB nebo webový portál PodnikatelkaOnline.cz. Je výhradním provozovatelem historických sálů v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba v centru Prahy. Devatenáct let je agentura specialistou v oboru „event management“, pořádá společenské, kulturní a sportovní akce.

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Vltava-Labe-Press, a.s. (VLP)

Přátelství 986, 104 00 Praha 10 - Uhříněves
Tel.: +420 272 015 111, fax: +420 272 015 238
www.vlp.cz

Je vydavatelství, jež v České republice vydává přes sto regionálních titulů, z toho 72 regionálních deníků, 27 týdeníků. Tyto deníky jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají dominantní postavení ve svých regionech, charakteristická je vysoká čtenost. Regionální deníky jsou jediné noviny, kde je zároveň obsaženo zpravodajství ze světa, republiky, regionu, kraje i z nejbližšího okolí bydliště. Cíleně lze regionálně oslovit více než 10 % obyvatelstva až do úrovně jednotlivých okresů a to nejen ve velkých městech, ale i v nejmenších obcích. Průměrný denní náklad všech titulů VLP, cca 220 tisíc výtisků, si denně přečte na 877 tisíc čtenářů, což představuje zhruba čtvrtinu trhu s novinovými tituly. Vydavatelství patří koncernu Verlagsgruppe Passau, který v Německu vydává regionální noviny Passauer Neue Presse.

Česká Informační Agentura - ČIA

Pobřežní 46, 186 00 Praha 8 - Karlín
Tel.: +420 224 800 977, fax: +420 222 317 297
www.cianews.cz

Česká informační agentura je soukromá tisková agentura, která se specializuje na zpravodajství z ekonomiky a trhů České republiky. Vlastní redakční tým ekonomických redaktorů vydává měsíčně více než dva tisíce zpráv. Prostřednictvím elektronických deníků, týdeníků a měsíčníků, které vycházejí v české, anglické a německé jazykové verzi, zprostředkujeme čtenářům podstatné informace a fakta. Poskytujeme aktuální marketingové zpravodajství přímo pro management firem a institucí. Našim klientům přinášíme nové příležitosti a šetříme jejich čas. Na www.cianews.cz naleznete také rozhovory, reportáže a kulturní zpravodajství.

 

Svět průmyslu

Radniční 231/4, 787 01 Šumperk
Tel.: +420 581110 907
www.svetprumyslu.cz, www.trade-investment.eu

Smart Connections s.r.o. je nezávislé vydavatelství, které prostřednictvím svých titulů – magazínů Svět Průmyslu a Svět Zdravotnictví – přináší komplexní pohled na dění a budoucí vývoj v těchto ekonomicky významných oblastech.

Svět Průmyslu nabízí informace o všech odvětvích českého i světového průmyslu a energetiky. O své zkušenosti z praxe, vize a plány se s časopisem pravidelně dělí top manažeři nejvýznamnějších českých a slovenských společností i majitelé úspěšných rodinných firem či nadějných startupů. Magazín, ať už ve své tištěné podobě nebo na webu www.svetprumyslu.cz, čtenářům přináší aktuální informace z průmyslových odvětví, ekonomické analýzy, názorové články a zprostředkovává jim to nejdůležitější z odborných akcí a veletrhů. Přispívá také k propagaci technického vzdělávání. Časopis, který je dostupný i v elektronické verzi na portálu Publero, je rovněž vyhledávanou a účinnou platformou pro přesně zacílenou komunikaci mezi firmami.

 

Franchising.cz

www.profitsystem.cz


Vydavatel portálu Franchising.cz je PROFIT system franchise services s.r.o. - konzultační společnost, která se zabývá komplexním poradenstvím v oblasti franchisingu. Společnost působí vedle České republiky také na polském, ukrajinském, maďarském a rumunském trhu. PROFIT system franchise services s.r.o. je řádným členem České asociace franchisingu v oblasti poradenství franchisovým systémům.
PROFIT system franchise services s.r.o. (PROFIT system®) již zpracovala přes 150 franchisových konceptů pro různé obory, včetně bankovních. Jako jediná konzultační společnost ve svém oboru v České republice poskytuje rovněž podporu v oblasti public relations a komunikace s médii. Společnost také vyhledává vhodné kandidáty pro získání franchisových licencí a je členem skupiny PROFIT system®s centrálou v Polsku a pobočkami na Ukrajině, v Maďarsku a Rumunsku.

Regionální televize.cz

Regionální televize CZ s.r.o.
Navrátilova 666/7, 110 00 Praha 1
tel.: +420 777 644 118, e-mail: info@regionalnitelevize.cz

www.regionalnitelevize.cz

Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění. Poskytujeme prostor pro každou lokální či regionální zpravodajskou televizi, to znamená, že se zde každá oblast, město a obec může prezentovat a přinášet divákům nejen aktuální informace a zajímavosti z každodenního života, ale také možnosti a nabídky jednotlivých regionů v oblasti turistiky a cestovního ruchu. V současné době spolupracujeme s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí a ročně odvysíláme téměř 11 tisíc reportáží z moravských, českých a slezských regionů.

Motivací pro realizaci tohoto projektu je zejména fakt, že pro televizní stanice lokálního charakteru je takřka nereálné proniknout do jakéhokoliv vysílacího systému s celostátní působností, ať už se jedná o pozemní či satelitní vysílání. Internetová televize s celostátní propagací a možností šíření v sítích poskytovatelů internetu a mobilních operátorů je nesporně levnější a přitom stejně účinná varianta, jak získat nové diváky napříč regiony. Dlouhodobý divácký trend založený na hyperlokalitě a patriotismu tak dostává zcela jedinečný rozměr, neboť dění v nejbližším okolí mohou pohodlně a na jednom místě sledovat nejen ti, kteří v dané oblasti žijí, ale také lidé, kteří se z daného regionu odstěhovali, ale stále jsou s ním spjatí.

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDIÁLNÍ SPOLUPRÁCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

paticka - partneři