Výsledky soutěže v roce 2009

Kategorie „Středně velká společnost“(pro společnosti s ročním obratem do 1,5 miliardy Kč a do 250 zaměstnanců)

První cenu získala společnost UniControls a.s., která se orientuje na projekty a dodávky komplexních systémů pro dispečerské řízení, průmyslových řídicích systémů pro náročné provozní podmínky, vývoj a výrobu prvků výbavy moderních kolejových vozidel a unikátních elektronických modulů a přístrojů mj. pro civilní a vojenské letectví. Akciová společnost UniControls byla založena v roce 1991 skupinou inženýrů - specialistů v oboru vývoje a využití počítačové techniky pro řízení a komunikaci.

Na druhém místě se umístila společnost INCO engineering s.r.o., na třetím AUTEL, a.s.

 

Kategorie„Malá společnost“ (pro společnosti s ročním obratem do 300 milionů Kč a do 50 zaměstnanců)

Vítězem v této kategorii se stala společnost SVCS Process Innovation s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a instalací difúzních pecí pro atmosférické a LPCVD procesy výrob v polovodičovém průmyslu.

Na druhém místě se umístila společnost Velbates spol. s.r.o., na třetím EGO 93, s.r.o.

Kategorie„Exportér teritoria – Čína“

Vítězem se stala společnost Contipro C, a.s., která se zaměřuje na výrobu finálních produktů a substancí pro farmaceutický průmysl. Jméno Contipro se na českém trhu objevilo v roce 1990, kdy firmu založili Vladimír Velebný a Petr Pinkas, dnes spolumajitelé celého holdingu. Ten pod jménem Contipro Group sdružuje tři společnosti, na jejichž provozu se podílí celkem 160 zaměstnanců.

Kategorie„Exportér regionu - Moravskoslezský kraj“

Vítězem v této kategorii, jako který byl pro letošní ročník vybrán Moravskoslezský kraj, se stala společnost AUTEL, a.s.,inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující dodávky nejmodernějších technologií na klíč pro průmyslové celky, například řídicí a vizualizační systémy základní úrovně a systémy plánování a řízení výroby.

Kategorie„Nejúspěšnější klient CzechTrade“

Nejúspěšnějším klientem CzechTrade se pro letošní ročník stala společnost  SVCS Process Innovation s.r.o.,která vyhrála také kategorii „Malá společnost“.

Zvláštní ocenění agentury CzechTrade za aplikaci průmyslového designu

Zvláštní ocenění si odnesla společnost ELTON hodinářská a.s., která se zabývá výrobou, prodejem, servisem a renovací náramkových hodinek a nástěnných hodin značky Prim.  Zároveň nabízí výrobu na zakázku, poradenství a oceňování hodinářského zboží.

paticka - partneři